Kurtka The North Face McMurdo Parka

CENA: od 1484,25 PLN do 1484,25 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Kurtki ocieplane The North Face MEN’S MC MURDO 1979.00 1979.00 Brązowy Dostępny w rozmiarach dla mężczyzn. XXL;S;M;L;XL. Męskie > Odzież > Kurtki ocieplane.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Kurtka The North Face McMurdo Parka znajduje się na 9 miejscu wśród wszystkich Kurtki sportowe i na 4 miejscu wśród Kurtki sportowe The North Face. Jego średnia cena wynosi 1 099,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Kurtka The North Face Evolution Triclimate . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 447,08 zł, więc Kurtka The North Face McMurdo Parka jest droższy od średniej o 56,35%.

W ostatnim czasie w kategorii Kurtki sportowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Kurtka puchowa męska 4F KUM001 .

Kurtka The North Face McMurdo Parka w rankingu sprzedaży urządzeń marki The North Face w ogóle aktualnie znajduje się na 18 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem The North Face jest The North Face plecak Isabella 20 . Aktualnie najlepszym produktem marki The North Face jest The North Face plecak Borealis .

The North Face nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kurtki sportowe, Kurtki sportowe The North Face znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki The North Face w tej kategorii jest Kurtka The North Face Venture .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kurtki sportowe Nike.

Urządzenia The North Face w kategorii Kurtki sportowe są średnio droższe niż Kurtki sportowe w ogóle.

Aktualnie The North Face najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent The North Face > Kurtki sportowe The North Face

Membrana HyVent > Kurtki sportowe HyVent

Ocieplenie kurtki puchowe > Kurtki sportowe kurtki puchowe

Fragment opisu producenta: Sześć miesięcy po wprowadzeniu Tekware, firma przejęła spółkę A-5 Adventures poszerzając swoją ofertę sprzętu wyczynowego o dodatkowe pozycje z branży spinaczki wysokogórskiej Zobacz więcej o producencie The North Face

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: