Kurtka The North Face Resolve

CENA: od 296,65 PLN do 409,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Damskie spodnie The North Face RESOLVE pozwolą Ci kontynuować wędrówkę bez względu na pogodę. Technologia DryVent™ chroni przed wiatrem i deszczem, a jednocześnie pozwala skórze oddychać. Te dwuwarstwowe, wodoodporne spodnie mają także hydrofobowe wykończenie, które zapobiega gromadzeniu się wilgoci, bez uszczerbku dla oddychalności. Doskonale układają się na spodniej warstwie odzieży, a dzięki bocznym suwakom do kolan i zapięciom Velcro® przy kostkach możesz je szybko założyć na buty trekkingowe i zwykłe spodnie, gdy nagle złapie Cię ulewny deszcz. Załóż je razem z kurtką Resolve, aby zyskać optymalną ochronę przed wilgocią i wiatrem.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Kurtka The North Face Resolve cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 3 miejscu w kategorii Kurtki sportowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 299,66 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kurtki sportowe aktualnie lepiej sprzedaje się Kurtka puchowa męska 4F KUM002 . Aktualnie Kurtka The North Face Resolve jest do nabycia w sklepach w cenie około 172,84 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 61,34% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Kurtki sportowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Kurtka puchowa męska 4F KUM001 .

Kurtka The North Face Resolve w rankingu sprzedaży urządzeń marki The North Face w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem The North Face jest Buty The North Face Back-To-Berkeley . Aktualnie najlepszym produktem marki The North Face jest The North Face plecak Borealis .

The North Face nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kurtki sportowe, Kurtki sportowe The North Face znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki The North Face w tej kategorii jest Kurtka The North Face Point Five .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kurtki sportowe Nike.

Urządzenia The North Face w kategorii Kurtki sportowe są średnio droższe niż Kurtki sportowe w ogóle.

Aktualnie The North Face najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent The North Face > Kurtki sportowe The North Face

Membrana HyVent > Kurtki sportowe HyVent

Fragment opisu producenta: Produkty firmy słyną z bardzo wysokiej jakości i trwałości, najlepszym dowodem na to jest fakt, że producent udziela dożywotniej gwarancji na swoje wyroby Zobacz więcej o producencie The North Face

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według:

Brak ocen

Kurtki wiatrówki Dziecko The North Face RESOLVE REFLECTIVE JACKET...

Aktualizacja: 26/9/2020

Kurtki wiatrówki Dziecko The North Face RESOLVE REFLECTIVE JACKET Manufacturer

Brak ocen

RESOLVE 2 JACKET W 2020 The North Face T92VCUZDE

Aktualizacja: 23/9/2020

RESOLVE JACKET M 2020 The North Face T0AR9TCTE
RESOLVE PANT 2020 The North Face NF00AFYUJK3
RESOLVE PANT 2020 The North Face NF00AFYVJK3